گردنبند های گیم آف ترونز از سری  محصولات با کیفیت صنایع دست ساز باربد میباشد که بر اساس همین سریال که به نام بازی تاج و تخت در ایران شناخته شده است، طراحی و نمونه سازی و قالب سازی و تمامی مراحل تولید گردنبند های گیم آف ترونز توسط صنایع دست ساز باربد تهیه شده است و مقاوم در برابر آب و مواد شوینده زنجیر استیل رنگ ثابت و ضد حساسیت میباشد.که برای مشتاقان و دوستداران سریال محبوب game of thrones ساخته شده است.

گردنبندهای گیم آف ترونز  مربوط به سه خاندان بزرگ وشاخص این سریال به نام های خاندان استارک و خاندان بارتیون و لنیستر میباشد که در ذیل توضیحات مختصری در مورد هر خاندان داده میشود:

خاندان استارک:

خاندان استارک یکی از خاندان های بزرگ وستروس و مهمترین خاندان شمال است. در روزگار قدیم آن‌ها به عنوان پادشاهان زمستان حکمرانی می کردند؛ اما از زمان فتوحات تارگرین‌ها آن‌ها به عنوان محافظین شمال و لرد وینترفل حکمرانی می کنند. جایگاه آن‌ها، وینترفل ، دژی کهن است که به استحکامش مشهور است.شعار خاندان استارک: زمستان در راه است

 گردنبند های گرگ گیم آف ترونز به یادبود این خاندان در دو رنگ طلایی و نقره ای ساخته شده است.

خاندان لنیستر:

خاندان لنیستر از کسترلی راک. قدیمی‌ترین خانواده و یکی از قدرتمندترین و ثروتمندترین خاندان‌های بزرگ وستروس هستند.نماد این خاندان، یک شیر طلایی روی زمینه قرمز است. در سریال هم چندین بار فرزندان تایوین لنیستر (جیمی، سرسی و تیریون) با عنوان شیر خطاب می شوند؛ البته با موی بلوند و ظاهری مغرور، بی شباهت به شیر نیستند.

لقب دیگری که درباره لنیسترها گفته می شود درباره وفای به عهد است. در سریال مردم درباره آنها می گویند که: «یک لنیستر همیشه بدهی اش را پرداخت می کند.»

از مهمترین افراد این خاندان «تایوین» پدر خانواده و مردی با نفوذ و سیاست مدار است؛ «سرسی»، ملکه هفت اقلیم که حتی از پدرش هم زرنگ تر است و برای بر سر قدرت ماندن هر کاری می کند؛ «جیمی»، برادر دوقلوی سرسی و عشق او که شوالیه و اوایل سریال فرمانده لشکر لنیسترها است؛ و «تیریون» ملقب به کوتوله که فردی دانا و باهوش است و به عنوان مشاور به چند فرمانروا در سریال کمک می کند.

. شعارخاندان لنیستر: صدای غرشم را بشنو

گردنبند های گیم آف ترونز سری شیر ایستاده به دو رنگ طلایی و نقره ای به یادبود این خاندان ساخته شده است.

خاندان بارتیون:

خاندان براتیون که تا قبل از قیام رابرت تحت سلطه تارگریان ها بودند بر سرزمین های طوفان حکومت می کنند. رابرت براتیون( همسر سرسی لنستر ) رئیس خاندان براتیون ها بود. پس از مرگ رابرت، اکثر مردمان طوفان از برادر او رنلی حمایت کردند. پس از مرگ رنلی به استنیس پیوستند و در نهایت پس از شکست استنیس در نبرد بلک واتر( Battle of Blackwater )در مقابل جافری براتیون( فرزند سرسی و جیمی لنیستر )زانو زدند.شعارخاندان باراتیون: خشم از آن ماست.

گردنبند های گیم آف ترونز گوزن به دو رنگ طلایی و نقره ای به یادبود این خاندان ساخته شده است.

گردنبند باربد طرح سریال GAME OF THRONES مدل گرگ

۲۲,۳۰۰ تومان

گردنبند گیم آف ترونز که مدل گرگ و نماد خاندان استارک میباشد.لازم به ذکر است که این محصول به رنگ نقره ای میباشد و در تمامی مراحل طراحی و نمونه سازی و قالب گیری در مجموعه صنایع دست ساز باربد تهیه و تولید گردیده است.

گردنبند باربد طرح سریال GAME OF THRONES مدل گرگ طلایی

۲۵,۲۰۰ تومان

گردنبند گیم آف ترونز که مدل گرگ و نماد خاندان استارک میباشد.لازم به ذکر است که این محصول به رنگ طلایی میباشد و در تمامی مراحل طراحی و نمونه سازی و قالب گیری در مجموعه صنایع دست ساز باربد تهیه و تولید گردیده است.

گردنبند باربد طرح گیم آف ترونز خاندان باراتیون

۲۱,۰۰۰ تومان

گردنبند گیم آف ترونز که مدل گوزن که نماد خاندان باراتیون که شعار این خاندان خشم از آن ماست و نماد خاندان باراتیون میباشد.لازم به ذکر است که این محصول به رنگ نقره ای میباشد و در تمامی مراحل طراحی و نمونه سازی و قالب گیری در مجموعه صنایع دست ساز باربد تهیه و تولید گردیده است.

گردنبند باربد طرح گیم آف ترونز خاندان باراتیون طلایی

۲۳,۴۰۰ تومان

گردنبند گیم آف ترونز که مدل گوزن که نماد خاندان باراتیون که شعار این خاندان خشم از آن ماست و نماد خاندان باراتیون میباشد.لازم به ذکر است که این محصول به رنگ طلایی میباشد و در تمامی مراحل طراحی و نمونه سازی و قالب گیری در مجموعه صنایع دست ساز باربد تهیه و تولید گردیده است.

گردنبند باربد طرح گیم آف ترونز خاندان لنیستر

۲۱,۶۰۰ تومان

گردنبند گیم آف ترونز که مدل شیر که نماد خاندان لنیستر با شعار صدای غرشم را بشنو و نماد خاندان لنیستر میباشد.لازم به ذکر است که این محصول به رنگ نقره ای میباشد و در تمامی مراحل طراحی و نمونه سازی و قالب گیری در مجموعه صنایع دست ساز باربد تهیه و تولید گردیده است.

گردنبند باربد طرح گیم آف ترونز خاندان لنیستر طلایی

۲۳,۴۰۰ تومان

گردنبند گیم آف ترونز که مدل شیر که نماد خاندان لنیستر با شعار صدای غرشم را بشنو و نماد خاندان لنیستر میباشد.لازم به ذکر است که این محصول به رنگ طلایی میباشد و در تمامی مراحل طراحی و نمونه سازی و قالب گیری در مجموعه صنایع دست ساز باربد تهیه و تولید گردیده است.