درباره باربد

درباره ما

در سال ۱۳۹۸ صنایع دست ساز باربد بوسیله ساخت بدلیجات که به صورت رکاب انگشتر کاملا دست ساز تولید می شد شروع به فعالیت کرد و بعد از دیدن خلع موجود در بازار ایران و استقبال بی نظیر مردم،سعی بر برآوردن نیازهای مردم برای ساخت انگشتر هایی که بر اساس سنگ ماه تولد بود و خواص درمانی متفاوتی داشتند برای اولین بار توانستیم این نیاز را برطرف نماییم.
بعد از استقبال بی نظیر از این طیف از محصولات سعی نمودیم که محصولات متنوع تری را تولید کنیم که به صورت کاملا دست ساز تولید میگردید و ارزشمندی را با کحصولاتمان به مردم عزیز نشان دهیم که چقدر میتوانند برای ما مهم باشند.
در سال ۱۳۹۲ که تواستیم با آموزش و رشد سطح اطلاع رسانی را افزایش دهیم و خودمان نیز با فن آوری ها و روش های جدیدی آشنا شویم محصولات جدید و کارهای نمونه سازی، ریختگری و قالب سازی و آبکاری  را به صورت مستمر و کاملا با کیفیت در پروسه تولید خودمان قرار دهیم تا بتوانیم کیفیت محصولات را با همان تعهد خودمان که نسبت به مشتریان داشته ایم حفظ نماییم و قولمان را فراموش نکنیم که مردم هستند که صاحبان واقعی و ارزش کارها را درک میکنند. واین ارزشمندی را ممنون محبت لطف شما هستیم.
در حال حاظر بعد از این همه سال و تنوع محصولات اعلام میکنیم که تقریبا ۱۲۸۰ تنوع مختلف در مدلهای انگشتر و گردنبند و نیم ست و ست کامل تهیه و تولید میگردد که هر روز به تنوع و مدل های مختلف محصولات اضافه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *